Ksznjk FreePrivacyPolicy!
SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. dec. 06, 2019 5:24 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4699 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 135  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Általános kérdések alap (gyári) AEG-ről
HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 10:11 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Larionov írta:
volt is neki polcon 2 fajta, meg neten is lehet rendelni, bár igaz inkább csak külföldi webshopokban láttam

Tárnál az a lényeg, hogy mid vagy low cap legyen, és fém. ;)

Ha egy fegyver leírásából nem látszik egyértelműen, hogy a tok milyen fém (a spiáter is az, csak porózus, rideg, törékeny), akkor érdemes rákérdezni.
Tommy-nál meg egyenesen kötelező a faimitáció elemek fára cserélése. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 9:51 pm

Dragonskin írta:
Ez még beleférne, , elvileg "full" acél, és ezzel optikát is lehetne rá szerelni, viszont ha ennek rossz a belseje akkor hiába acél a külseje.

Ez is teljesen jó megoldás, ugyanúgy mint az infrabakra való L-alakú szereléksín.
Nem lesz gond ennek a csúzlinak a belsejével, ha "0 km-es" korában szerelő(!!!) rendbe teszi a gearbox hézagolását, kenését, és ellenőrzi a tömítettségét (meg ha már úgyis szétkapja, belövi 400 FPS alá).

Alapvetően a spiáter anyag a tok esetén "gáz", ha kisebb-nagyobb dolgok menet közben letörnek, azok pótolhatók.
Ahogy már előttem is olvashattad, a 028 is simán alkalmas játékra, ha nem b@szod oda gyakran. Egy valamit kerülj, a behajtható válltámaszos (AKMSz) változatot, mert ott az ABS tok és az acél válltámasz hajlamos megválni egymástól (nem vagy nehezen javítható módon).

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 3:53 pm

Golbat írta:
Ha nincs pénzed acélra, válaszd nyugodtan a cyma 028-at, az az airsoft svájcibicskája.

Ez még beleférne, , elvileg "full" acél, és ezzel optikát is lehetne rá szerelni, viszont ha ennek rossz a belseje akkor hiába acél a külseje.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 3:21 pm

Dragonskin írta:
Rendben, megnézem mennyibe kerülnek a force core fegyverek, ha túl
Gyakorlatban mennyire fontos, hogy egy fegyver full acél legyen? Csak azért szeretnék full fém fegyvert, mert az elvileg tartósabb, de ha a pl. a Cyma CM.028A is elég tartós, akkor nem ragaszkodok hozzá.(csak attól félek, hogy hamar eltörne a fegyver, és ezért gondoltam, hogy inkább az elején többet költenék rá)

Ökölszabály:

1. Tanulj meg mozogni terepen, hogy ne ess-kelj. Meg lehet és kell is, gyakorlat taszi a mestert. ;)
2. Tanulj meg esni, mert mindenkivel előfordul, legyen bármilyen rutinos veterán. Egy táppénzes hónappal sokkal többet buksz, mint egy eltört testű meggymagszóró miatt!

A két (lánykorukban) JG AK-m már 8 éves, és az eredeti ABS test van még mindig mindegyiken. Mégsem néznek ki "autentikusan koptatottnak" sem :rolleyes: , pedig sok bozótót láttak az évek alatt. ;)
Ha nincs pénzed acélra, válaszd nyugodtan a cyma 028-at, az az airsoft svájcibicskája.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 2:59 pm

ha olcsó fegyvert szeretnél a belekóstoláshoz a cyma cm.028 széria a legjobb választás. ha normálisan rendbe van téve, jó minőségű bb-t használsz (pl: g&g) semmilyen hátrányban sem leszel a drágább fegyverekkel játszókhoz képest.
ezeknek a belső szerkezetük kb egy kaptafára megy. és kb ugyanazt az 50m körüli lőtávot tudják.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 2:41 pm

Rendben, megnézem mennyibe kerülnek a force core fegyverek, ha túl drágák akkor marad a Cyma CM.028A. Lemondok a Holo Sight-ról is, micro dotokra pedig majd rákérdezek az általad linkelt topicban.

Gyakorlatban mennyire fontos, hogy egy fegyver full acél legyen? Csak azért szeretnék full fém fegyvert, mert az elvileg tartósabb, de ha a pl. a Cyma CM.028A is elég tartós, akkor nem ragaszkodok hozzá.(csak attól félek, hogy hamar eltörne a fegyver, és ezért gondoltam, hogy inkább az elején többet költenék rá)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 2:23 pm

Rocko írta:
cyma vs boyi ezer éves "vita".

-a cyma jobban össze van rakva külsőleg és belsőleg is. pontosabban áll rajta minden. hopup, gearboxa majd hogy nem etalon az olcsóbb kategóriában.

-boyiból "két féle van" a full acél (RK-##S) és a nem full acél(RK-##). ebből csak a full acélt éri meg megvenni. egyéb esetben cyma. boyit akkor érdemes venni, ha gyárilag full acél testes fegyvert szeretnél. a gearbox nincs cyma szinten, a hopup-cső sokszor gyári hibás.

-force core (avagy gen 1. e&l) a harmadik opció, ami már kissé drágább mint a fenti kettő. itt full acél az egész fegyver és nagyon masszív. a külső cső is acél, ami a boyinál alu. az alkatrészek illeszkedése a boyitól messze pontosabb. a gearboxban kicsivel igényesebb alkatrészek vannak mint a fenti kettőben (nem számot tevően). hopup-cső működőképes a kategória.

a helyedben összegyűjtenék egy force core ak-ra és megvenném a gunfire-ről. majd még új korában átnézetném, rendbe rakatnám.
ha nem szánsz a prodzsektre ennyi pénzt cymát vegyél, ha fontosnak tartod, hogy full acél legyen kizárólag akkor vegyél full acél boyit.

holosight avagy holoshit. ezek a legrosszabb és legnagyobb minőségi szórást képviselő optika replikák. ami jobb, az drága. ami tényleg jó az az eredeti eotech (használtan realtíve drága). (egy agyon használt eredeti darab is körbe hugyozza a legjobb replikát is)
bajuk:
-nem elég sötét a foncsorozás = napfényben nem látod a vetített képet
-túl sötét foncsor = bemész egy épületbe a dot képe egy fekete folt, legalább kint látszik
-rengeteg szellemképes = ultra fail

legjobb megoldás AK-ra: micro dot + ultimak rail
[url=http://softair.hu/viewtopic.php?f=163&t=1568]
de ez a történet a továbbiakban nem ebbe a topikba tartozik.[/url]

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 1:01 pm

Köszönöm a segítséget, átnéztem újra az általam linkelt fegyvereket, sajnos nagy részüknél a stock nem tetszik vagy nincs rajtuk infrabak. Gyakorlatilag ezek közül 1 maradt ami jónak tűnik: Boyi RK-02, elvileg ilyen anyagból van:
"Az elülső markolat és a hátsó markolat kivételével mindene fém ahogy az eredeti verzión.
A tokozás, a válltámasz, a tokfedél és sátorvas acélból készült, a többi alkatrész spiáter és alumínium."

Ez akkor így megfelelő lenne és akár hosszú távra is használható?(vagy inkább nézzem meg az M4-eket is?) Ilyen szerelék kerülne rá. Nézegettem az optikákat, azt olvastam, hogy távcsövet nem éri meg venni, mivel az airsoftos távolságokhoz nincs rájuk szükség, és nem olyan hatékonyak.(na meg az ArmA-s tapasztalat is ezt mutatja) Maradt a red dot és a holo sight. Red dotnál jobban tetszik a holo sight, találtam is néhányat, ezek között mi a különbség?(az áron kívül)
Holo Sight 552
Holo Sight XPS 556
Holo Sight 557

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 10:54 am

Az inokatsu japán vagy tajvani márka? A többség japánnak tartja, de nekem tajvan rémlik, bár mintha lett volna valami tulajdonos váltás.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 10, 2016 12:46 am

Köszönöm a tanácsaidat, megfogadom.
Idézet:
A Cyma Thompson spiáter tokos, én azt hanyagolnám

Értem, akkor azt mondod, érdemesebb inkább a King Arms Thompsont venni? Azzal jobb tapasztalatok vannak, jobb minőség, jobb anyagokból van? Mert én igazából annak sem tudom részleteiben miből van, mert szinte mindent úgy hirdetnek, hogy "full fém", de nem részletezik, hogy milyen is az a fém...

A Cyma-ról olvastam egy tesztet, ahol összegzésként azt írta, hogy végülis ilyen áron jó, csak törödni kell vele, azért is vettem bele a listába.
Cyma Thompson teszt

Idézet:
Thompson: mielőtt megvennéd, tájékozódj, hogy pl. kapható-e hozzá tár

Igen, ezt a kérdést én is feltettem a boltban, de volt is neki polcon 2 fajta, meg neten is lehet rendelni, bár igaz inkább csak külföldi webshopokban láttam.

Idézet:
Az airsoft nem olyan mint egy számítógépes játék (ha ugyanazt keresed benne, csalódni fogsz)

Inkább azt mondanám, hogy a számítógépes játékokban kerestem az Airsoftot, meg a Paintballt, mint fordítva. De mint tudjuk szegény ember vízzel főz, akinek nincs pár milliója rallyzni pl, az vesz egy PC kormányt 30.000Ft-ért és otthon játsza. :)

Idézet:
Olvass! Sokat. Itt a softair-en (használd a keresőt!), meg az airsoftujonc.hu-n.

Rajta vagyok ;)

Idézet:
Egyébként van olyan csapat, akik autentikus II.vh.-s amerikai ruházatban, felszerelésben játszanak

Kerestem én is a neten, hogy lehet e kapni 2.vh-s replika amcsi zubbonyt, nadrágot, felszereléseket, de az csak a "majd egyszer" kategória, az már csak hab a tortán.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 11:51 pm

Larionov írta:
totális kezdőként az airsoft világában

1. - Az airsoft nem olyan mint egy számítógépes játék (ha ugyanazt keresed benne, csalódni fogsz), hanem egy többnyire kültéri szabadidős tevékenység, aminek során az emberek szervezetten együttműködve, közösen próbálnak feladatokat megoldani, és közben jól érzik magukat. ;)
A replikák hangja sem sokban különbözik, legalábbis nem a kinézetük határozza meg. ;)
2.- Olvass! Sokat. Itt a softair-en (használd a keresőt!), meg az airsoftujonc.hu-n.

Thompson: mielőtt megvennéd, tájékozódj, hogy pl. kapható-e hozzá tár. Ciki lenne, ha egy idő múlva belejönnél az airsoftba, és álmaid fegyvere meg otthon porosodásra lenne ítélve, mert mondjuk nem akarsz egy szál hi-cap tárral csörömpölni egész nap. :D

A Cybergun nem gyártó. Más gyártók terméket márkázza, csomagolja át.

A Cyma Thompson spiáter tokos, én azt hanyagolnám (persze falra kitenni az is jó). Az AEG-ekhez adott gyári töltő semmit, az akksi nem sokat ér, kezdésnek elmegy.

Egyébként van olyan csapat, akik autentikus II.vh.-s amerikai ruházatban, felszerelésben játszanak, náluk láttam külalakra is szépen megcsinált Tommy-t. Ahhoz a cucchoz nagyon passzol, de mondjuk multicam-hez fura lenne.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 11:39 pm

Dragonskin írta:
Boyi RK-10S-re nem lehet optikát szerelni?
Így az alap fegyverre nem. Amikor az AKMSz-t kitalálták, akkor még nem volt szokás a gépkarabélyokra semmi ilyesmit pakolni. ;)
Viszont vannak rá megoldások: előagy cseréje szereléksínesre, hátsó irányzék helyére rakható szerelék, szereléksínes tokfedél, vagy veszel rá egy X47 rendszert.
Fix tusos AK replikák is léteznek egyébként.

Dragonskin írta:
Cyma cm.040i is jónak tűnik
Én a magam részéről nem szeretem a crane stock-ot meg a rakás sínt AK-n. Akkor már inkább M4.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 8:26 pm

Estván írta:
Igen, ezek már elfogadhatóak. Ha optikát is szeretnél használni, akkor válaszd valamelyik "5.45-ös" AK-t, ezeknek ott van az oldalán az infrabak, amire egy szerelékkel könnyű feltenni akármit. Az eleve szereléksínes előagyasak is jók ebből a szempontból.

Boyi RK-10S-re nem lehet optikát szerelni? Ezek közül az tetszik a legjobban. Sajnos a tus egyiken sem fix. Cyma cm.040i is jónak tűnik, de abban kevesebb az acél. Szerinted ezek közül melyik lehet a legjobb?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 8:01 pm

Szép jó estét mindenkinek!
A segítségeteket szeretném kérni totális kezdőként az airsoft világában első fegyverem vásárlásához, mert máris eltévedtem a sok gyártó között.

A lényeg az, hogy nekem egy Thompson M1A1 kell. Mindig is imádtam azt a fegyvert, a hangját, ahogy kinéz, stb... Minden számítógépes FPS-ben csak azzal játszottam, más szóba sem jöhetett, sőt amíg élek viselni fogom a varrás után maradt heget a bal tenyeremen, amikor gyerekkoromban a haverommal faragtunk magunknak Thompsont fából, csak sajnos a kivehető tár számára faragandó üregnél, megcsúszott a véső.... :D
Azt hiszem a fennt leírtakból kitűnik fanatizmusom, és hogy más szóba sem jöhet számomra, max második fegyvernek, majd egyszer...

Sajnos így sem egyszerű a választás a sok gyártó és a még több webshop ajánlata között.
Ehez szeretném a segítségeteket kérni.

Rögtön itt van néhány magyar találat, kezdetnek az itthoni, nyíregyházi airsoft bolt ajánlata:
King Arms Thompson - Airsoftgun.hu
Ez szép és jó, meg is néztem élőben, bár az eladó egy szót nem ejtett az akciós árról... Illetve elvileg King Arms a gyártó, de a boltban a kis tájékoztató tábláján cybergun szerepelt, pedig a boltos is mondta, hogy King Arms.

Viszont rögtön itt van elvileg ugyanez a fegyver, csak kapásból 20.000-el olcsóbb.
King Arms Thompson - Airsoftmagyarorszag.hu

De itt van a Cyma gyártmány Thompson, ami nem tudom mennyivel gyengébb minőség, de az árában tartalmazza az akksit, meg a töltőt is.
Cyma Thompson - Airsoftcentrum.hu

Ha meg külföldi webshopokat is nézek, teljes a kavar, 20.000-től, 220.000-ig vannak Thompsonok, ráadásul itt van például egy King Arms/Cybergun
Evike.com

Most a King Arms, meg a Cybergun nem két külön gyártó?

Na szóval a lényeg, hogy a tapasztalatotokra lenne szükségem, hogy vehessek egy ilyen fegyvert, és ne b*sszanak át a palánkon, hogy kifizetek +20, 30.000 Ft-ot, amikor más webshoptól, más csomagolásban ugyanazt megkaphatom...

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.
Üdvözlettel: Varga Ádám

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 7:55 pm

Dragonskin írta:
Itt van néhány fegyver
Igen, ezek már elfogadhatóak. Ha optikát is szeretnél használni, akkor válaszd valamelyik "5.45-ös" AK-t, ezeknek ott van az oldalán az infrabak, amire egy szerelékkel könnyű feltenni akármit. Az eleve szereléksínes előagyasak is jók ebből a szempontból.

Dragonskin írta:
Töltő
Akkumulátor
A töltő megfelelő. Akksiból kisebb kapacitás is elég (1100 vagy 1200 mAh), de én nem vagyok biztos benne, hogy AK tokfeldél alá befér ez a fajta.

Dragonskin írta:
A CM.028A nem fém, de jókat írtak róla, és részben azért fém.
Így van, a 028-ak klassz kezdő fegyverek. Azzal viszont számolj, hogy ha fejlődésre" vágysz, és el akarod adni, túl sokért nem megy el (mivel eleve nem drága).

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 7:15 pm

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat.
Sok boyi scar tesztet olvastam és kb. az a lényege amiket ti írtatok, hogy ár érték arányban jó választás, talán itt a fórumon olvastam pár negatív véleményt a fegyóról, emlékeim szerint a "felépítésére" panaszkodtak, a tűzváltó kapcsolóra és a tusra.
A neten meg nagyon hiába keresgélek a WE féle scar-ra, alig akad róla információ...
A majdnem dupla ár nem tudom mit takarhat.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 5:14 pm

Estván írta:
Az általad támasztott feltételeknek sajnos nem a "minél olcsóbb" AEG-ek fognak megfelelni, számíts minimálisan inkább 65-80 ezerre, és legalább a Cyma, Boyi (Dboys, Kalash) márkákra. Az új fegyvert dobozból kivéve még rendbe kell rakatni használat előtt, ennek is van egy szervizköltsége.
Kalkuláld be még egy lítium-polimer akkumulátor és hozzá egy balanceres töltő árát is.

Én is nagyjából ilyen összegre gondoltam, a "minél olcsóbb"-at pedig úgy értettem, hogy a legolcsóbb fegyver ami már jó.(ami persze nem feltétlenül "olcsó") Tudom, hogy ami full fém az sem full fém valójában.(és persze az igazi sem full fém) Az airsoftot mindenképpen ki fogom próbálni mielőtt veszek egy fegyvert, viszont szeretnék azért addig tájékozódni, hogy milyen fegyvert lenne érdemes venni. Itt van néhány fegyver az általad említett márkákból, ezek közül melyik lehet a legjobb?
Töltőnek ezt gondoltam: töltő
Akkumulátornak pedig ezt: akku
Fegyverek:
Boyi AKS 74
Boyi RK-10
Boyi RK-02
Boyi RK-08S
Cyma CM.040i
Cyma CM.028A
Boyi RK-10S
A CM.028A nem fém, de jókat írtak róla, és részben azért fém.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 11:15 am

Nekünk egy SCAR L van a csapatban (bóóó-yíííí) két évet kifogástalanul működött aztán előjött a karbantartás hiánya.. khm... khm.. :axe:

A válltámasz tövében a szíjakasztó kengyel, illetve az upper hátsó csavarja meglazulgatott, de pillnyanyaraganya megfogta, tartja, jóságos. Szép, jó, meg a mi tehenünk borja.

Az SC-02vel szemeztem én is, MINIMÁLIS MÓDOSÍTÁSSAL fogadja az SR-25 tárakat, ezt bizton állíthatom. Valahol megvan a link is, ahol minden le van írva, de itthon is le van jegyzetelve nekem noteszkébe.

Viszont a válltámasz mindegyiken törős. Az általam szervezett játékok közül minden harmadikon van letörött SCAR válltámasz. :vom:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 11:06 am

ha viszont a szerelhetőségét nézzük a H jobb választás ;)
én azt legalábbis jobban szerettem (volt több scar-om is G&G,Dboys L-H)

és igen az SR25 tár ici pici faragással belemegy (tárakasztót kell szélesiteni pár milimétert)

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 10:44 am

Lezlie81 írta:
Hali!

Gondolkodom egy SCAR beszerzésén.
Olvastam hogy elég macerás tud lenni ez a fegyver.
Milyen márkát javasolnátok, ha mégsem annyira gáz...
Tudom, hogy sokan a VFC-t istenítik, de nekem az borzasztóan drága lenne.
Néztem WE márkájút is ami már olyan 100e körül beszerezhető.
A Boyi kb. fele annyi, a kérdés hogy a WE valóban jobb-e annyival?

DBoys/Boyi SCAR-L-em (SC-01) van, második tulaja vagyok és az elmúlt 2 évben egy tűzkapcsolót kellett benne cserélni. Minden működik kifogástalanul rajta, 370 FPS, szép lőkép, szeretem nagyon ezt az AEG-et.

Milyen macerás dolgokról olvastál? Sima V2 gearbox megy bele, egyedül a hopkamra egyedi benne, de a csehek nagyon jó pót alkatrészeket gyártanak hozzá.

A H (SC-02) lehet kicsit nehezebb eset mert egyedi tár kell bele (faragással talán SR25 tárak belemennek) és mivel működő bolt-release funkció is van benne ezért plusz egy dolog ami elromolhat. Amúgy élethűbb és szebb replika mint az SC-01 (L).

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 09, 2016 12:42 am

Dragonskin írta:
Most szeretnék elkezdeni airsoftozni

Hello!
Érdemes lenne néhány játékra elmenned kölcsön kért vagy bérelt fegyverrel (vannak játékszervezők, akiktől a rendezvény idejére tudsz bérelni, feltöltött akksival, BB-vel, szemüveggel), hogy kipróbálhasd ezt az egész dolgot, mielőtt nagyobb összegeket elköltesz rá.
Kezdőknek rengeteg hasznos információt találsz itt: http://www.airsoftujonc.hu

Egyébként egy AEG attól nem szükségszerűen gagyi, hogy műanyag a tokja. Eredeti fegyverek is készülnek így. ;) A teljesen fém kifejezés pedig gyakran megtévesztő, mivel spiáter is fém, de én (meg sokan mások is) elkerülném. AK-ból acél, M4 és társai közül az alu tokos lesz a megoldás.

A konkrét fegyvereket, amik közül választhatsz a kereskedők weboldalain és a boltokban találod, de akár külföldi webshopokból is tudsz rendelni.
Az általad támasztott feltételeknek sajnos nem a "minél olcsóbb" AEG-ek fognak megfelelni, számíts minimálisan inkább 65-80 ezerre, és legalább a Cyma, Boyi (Dboys, Kalash) márkákra. Az új fegyvert dobozból kivéve még rendbe kell rakatni használat előtt, ennek is van egy szervizköltsége.
Kalkuláld be még egy lítium-polimer akkumulátor és hozzá egy balanceres töltő árát is.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd márc. 08, 2016 8:35 pm

Hali!

Gondolkodom egy SCAR beszerzésén.
Olvastam hogy elég macerás tud lenni ez a fegyver.
Milyen márkát javasolnátok, ha mégsem annyira gáz...
Tudom, hogy sokan a VFC-t istenítik, de nekem az borzasztóan drága lenne.
Néztem WE márkájút is ami már olyan 100e körül beszerezhető.
A Boyi kb. fele annyi, a kérdés hogy a WE valóban jobb-e annyival?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. márc. 06, 2016 2:41 pm

Sziasztok!

Most szeretnék elkezdeni airsoftozni, első fegyvernek egy jó minőségű, megbízható, teljesen fém AEG-et szerétnék venni.(hogy ne vegye el tőle a kedvem egy gagyi fegyver) Jó lenne, ha lenne rajta rail is, hogy lehessen rá optikát szerelni. Nagyjából mennyit kellene egy ilyen fegyverre költenem? Örülnék, ha felsorolnátok néhány ilyen fegyvert. Minél olcsóbb AEG-et keresek, ami a leírtaknak megfelel.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 19, 2016 5:23 pm

Kb az a kategória, de talán egy hajszállal jobb (állítólag).

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 19, 2016 5:13 pm

Én is régóta álmodozom egy MP7-esről, de én úgy tudtam, a Galaxy is pont az az AEP kategória, ami nem sokra képes. Tévedtem volna?
Térkép: http://archivportal.arcanum.hu/maps/htm ... oogle.html

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd jan. 19, 2016 10:32 am

gyenge gyártó gyenge fegyvere. Ha nem akarsz kellemetlen perceket szerezni magadnak, nem veszel well terméket.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 19, 2016 10:27 am

Blasto írta:
Picit konkrétabban?
Ez nem egy AEG, hanem egy AEP. 300 FPS-nél többet nem igazán fogsz tudni kisajtolni belőle, az effektív lőtávod drasztikusan kevés lesz egy AEG-hez képest. Én nem mondanám hogy szar, inkább csak azt, hogy nem elsődlegesnek való - mindemellett érdemes lenne megnézni a Galaxy hasonló replikáját, ha jól tudom, az valamivel jobb minőség.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 19, 2016 10:20 am

Rocko írta:
ne vedd meg. nem véletlenül olcsó.

Picit konkrétabban ? Szar a gearbox ? Nem lő pontosan ? A fogaskerekekkel van gond ?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd jan. 19, 2016 9:56 am

ne vedd meg. nem véletlenül olcsó.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 18, 2016 8:08 pm

A WELL R4-est ismeritek ? Mi róla a vélemény ? Tetszik a fegyver, de gyanúsan olcsó...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. jan. 17, 2016 6:26 pm

andrejevic írta:
köszönöm szépen!
esetleg tudnál mondani pár oldalt?

itt pl: viewtopic.php?f=99&t=2927

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 17, 2016 6:16 pm

Üdv!

Van nékem egy AK-47 tacticalom.

Roppant mód lötyög a tár benne. Működését egyéb iránt nem befolyásolja de engem kicsit zavar.

Mit lehet ellene tenni? Minden megoldás érdekel. (sufni is) :)

Köszönöm.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 17, 2016 11:50 am

köszönöm szépen!
esetleg tudnál mondani pár oldalt?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. jan. 17, 2016 8:52 am

ha jó dolgokat szeretnél vásárolni, azt ne itthoni boltokban keresd.

hk416-ból a vfc/umarex jónak számít.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 16, 2016 1:05 pm

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni AEG fegyver választásában!
A választásom a HK 416-os modellre esett. Több gyártó termékét is megnéztem és a véleményeteket szeretném kérni h melyiket válasszam!
Eddig a VFC/Umarex tűnt a legprofibbnak... Viszont itthon nem találok sehol!

Elég komolyan vettem az airsoft-ozást a barátaimmal, így egy megbízható vagy talán inkább úgy mondanám, hogy a legmegbízhatóbb 416-ost szeretném megtalálni!
Az sem lenne baj, ha többe kerülne mint egy "átlagos" puska, csak legyen profi a lehető legtöbb téren!

Minden ötletet és ajánlatot szívesen vennék!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4699 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 135  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra